• |
ide | kryesore

Cristiano Ronaldo tregon planet e martesës me Georgina

Paparazzi, Slider

Së fundmi Ronaldo ka dhënë një intervistë për programin e njohur britanik “Good Morning Britain”.


 Gjatë programit kampioni i bardhë e zive  hapi zemrën e tij dhe tregoi për ndjenjën e fortë që e bashkon atë me modelen: “Ajo më ndihmoi shumë. Dhe unë e dua atë, padyshim. Një ditë ne do të martohemi, kjo është e sigurt. ” Po ashtu edhe Georgina kohë më parë foli për historinë e saj me CR7 ku tregoi për vështirësitë e të qenurit së bashku me një kampion, por edhe për ndjenjën e jashtëzakonshme që i bashkon.


Fjalët e saj gjejnë konfirmim dhe në ato të Ronaldos i cili i tha prezantuesit Piers Morgan: “Marrëdhënia jonë është e përsosur. Ajo është gjithashtu një shoqe për mua.Ne flasim shumë. Unë hap zemrën time me të dhe ajo bën të njëjtën gjë  me mua.’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu