• |
ide | kryesore

FOTO+VIDEO/ Dalin pamjet e aksidentit me 1 të vdekur dhe 2 të plagosur në Krujë

Lajme, Të fundit

Lapsi.al ka siguruar pamjet e aksidentit të rëndë të ndodhur rreth një orë më parë në Malësinë e Krujës, ku një person humbi jetën, ndërsa dy të tjerë mbetën të plagosur.

Nga informacioni i komunikuar prej Policsëa lokale, mësohet se një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka rënë në greminë. Për pasojë ka humbur jetën shtetasi Qazim Basha, ndërsa 2 të tjerët, Besim Karaj, Ermir Zyflia, ndodhen në rrezik për jetën.


Forcat policore vijojnë të qendrojnë në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe të rrethanave të aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu