• |
ide | kryesore

Aksident tragjik në Krujë, 1 i vdekur dhe 2 të plagosur rëndë (Emrat)

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Malësinë e Krujës.

Nga informacionet paraprake mësohet se një fuoristradë ka rënë në greminë dhe për pasojë një person ka humbur jetën, ndërsa 2 të tjerë kanë mbetur të plagosur.


Sipas burimeve nga vendngjarja, viktima quhet Qazim Basha, ndërsa dy të lënduarit janë shtetasitb Besim Karaj, Ermir Zyflia, që ndodhen në rrezik për jetën.

Ndërkohë, forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe të rrethanave të aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu