• |
ide | kryesore

Po rrëmbente një fëmijë, arrestohet taksisti në Elbasan

Arkiva, Lajme, Të fundit

Nje ngjarje e rëndë ka nodhur në Elbasan. Taksisti Sami Meta 55 vjeç është ndaluar nga policia, pasi është denoncuar se ka qenë duke rrëmbyer një fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të Elbasanit. Sipas policisë, kanë qenë prindërit e fëmijët ata të cilët kanë denoncuar taksistin 55-vjeçar.

Policia ka ndaluar Metën dhe ka bllokuar makinën e tij dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu