• |
ide | kryesore

VIDEO/ 4 vajza përleshen në mes të rrugës

Syri i Lapsit

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale tregon 4 vajza të cilat përfshihen në një sherr mes tyre në qendër të qytetit të Prishtinës. Siç shikohen edhe nga pamjet vajzat shkëmbejnë me njëra-tjetrën edhe fyerje dhe shkelma.

Ngjarja sipas Insider mësohet se ka ndodhur ditën e djeshme, ndërsa një nga vajzat shihet teksa përdorin krahas grushteve dhe shkelmave edhe tabelën e parkingut për të goditur vajzën tjetër. Ndërkohë që raportohet se përleshja ka ndodhur pranë Gjykatës në rrugën “Zija Shemsi’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu