• |
ide | kryesore

Video/ Ish-lojtari i Skënderbeut ndëshkon Inter në Champions: Slavia bën befasinë

Sport, Video

Asnjë humbje në kampionat, por disfatën e parë Inter të Antonio Conte rrezikon tuia shkaktojë një njohje e vjetër e kampionatit shqiptar. Peter Olainka, ish-sulmuesi i Bylis e Skënderbeut, ka thyer prapavijën zikaltër në minutën e 63, duke mposhtur Handanovic dhe duke i dhënë avantazhin befasues Slavia Prague, në debutimin në Champions.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu