• |
ide | kryesore

“Seksi me Georginën, më i mirë se goli ndaj Juventus”: Cristiano Ronaldo pa limite dhe…hot

Sport

Krahasimi është guximtar, por Cristiano Ronaldo e prballon në këtë mënyrë. Më mirë goli kundër Juventus në akrobaci apo seksi me Georgina? “E kisha provuar të shënoja një gol të tillë shumë herë. Kam shënuar më shumë se 700 gola, por kurrë një si ai. Mënyra si e shënova, kundër Buffon, kundër Juventus, në cerekfinale të Champions League…


 

Ishte një gol i bukur, ndoshta nga më të bukurit që kam parë. Jo sepse e shënova unë, do të thosha të njëjtën gjë nëse do ta kishte shënuar një lojtar tjetër. Më mirë se seksi? Jo. Sidomos nëse e krahasoj me seksin me Geon”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu