• |
ide | kryesore

Video/ Spektakël në Atletico-Juve: Matudi e Savic replikojnë me gola

Sport, Video

Mbrëmje e madhe në Ëanda Metropolitano në sfidën mes Atletico Madrid e Juventus. Bardhezinjtë e Sarrit, pas avantazhit kanë marrë krahë dhe shënojnë të dytin, me një aksion brilant në minutën e 65. Krosimi i Alex Sandro është i përpiktë për Matuidi që me kokë mposhti Oblak për herë të dytë.Performancë e madhe e bardhezinjve, që megjithatë ndëshkohen në një moment paqartësie në goditjet standarde. Savic shty në rrjetë një top që parakaloi gjithë vijën e portës, duke i dhënë shpresë Simeones për të rikuperuar rezultatin.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *