• |
ide | kryesore

Bebe Rexha i kthehet ashpër komentueses shqiptare (Foto)

Paparazzi, Slider

Bebe Rexha është komentuar shpesh për të pasmet bombastike dhe lëvizjet provokuese që bën në video apo klipe muzikore. Në një prej postimeve në Instagram ku shfaqet duke bërë tëerk në avionin privat, nuk kanë munguar komentet.
“Je e sforcuar për të mbajt famën me b***”, ishte një ndër komentet, të cilës Bebe iu përgjigj.
Këngëtarja zgjodhi të komentonte në gjuhën shqipe duke i thënë: “Shko laj gomarin”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu