• |
ide | kryesore

Çagatay Ulusoy dhe Duygu Blond bëjnë përsëri paqe me njëri-tjetrin

Paparazzi, Slider

Duygu Blond është një emër që krijon xhelozi tek shumë vajza për shkak të lidhjes së saj me aktorin Çagatay Ulusoy.

Ai është në 5 meshkujt më simpatik të kinematografisë dhe ndër më të paguarit në Turqi. Lidhja e tyre ka bërë që shumë vajza ta ofendojnë Duygu Blonde dhe të shpresojnë gjithë kohën për ndarjen e tyre. Pavarësisht ndonjë zënke, ata janë parë sërish në paqe nën shoqërinë e njeri-tjetrit. Gjithashtu dje u panë bashkë në organizimin e madh që Kivanc Tatlitug kishte bërë për projektin e tij të rradhës.
Çiftit nuk i munguan as pyetjet e gazetarëve, por Duygu iu përgjigj shkurt dhe qartë:
“Jemi shumë mirë me njeri-tjetrin!”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu