• |
ide | kryesore

Çfarë po lind mes Demi Lovato dhe Mike Johnson

Paparazzi, Slider

Gjërat mes këngëtares amerikane, Demi Lovato dhe Mike Johnson duket se po nxehen.

Disa ditë pasi një burim tha për PEOPLE se këngëtarja, 27 vjeçe dhe ish-konkurruesi i Bachelorette, 31 vjeç, ishin “duke u njohur me njëri-tjetrin”, Johnson konfirmoi për Entertainment Tonight se dyshja së fundmi darkuan në Los Angeles.


Megjithëse Johnson nuk dha shumë detaje në lidhje me kohën e tyre së bashku, ai nuk ishte i turpshëm të fliste për Lovato.

“Demi Lovato dhe unë shkuam në një takim”, ka thënë ai të mërkurën. “Ajo është mjaft befasuese dhe e mahnitshme. Dhe kjo është gjithçka ajo që mund të them”.

Johnson kishte ndjenja të ngjashme ndërsa u paraqit në ‘Bachelor Happy Hour podcast’ me Rachel Lindsay dhe Ali Fedotowsky-Manno, dhe zbuloi se ai dhe Lovato ishin takuar më shumë se një herë.

“Unë mendoj se ajo është e mahnitshme. Ajo është jashtëzakonisht e përulur”, tha ai. “Kur Demi dhe unë jemi bashkë, është gjithnjë e qeshur. Ajo është një femër në tokë dhe unë e respektoj aq shumë. Dhe ajo është thjesht një person me të vërtetë i përulur, vërtet i lezetshëm, me të vërtetë argëtues”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu