• |
ide | kryesore

Kylie nxit dyshime për ndarje nga Travis

Paparazzi, Slider

Menjëherë pas intervistës si çift për Playboy, Kylie Jenner ka ngritur dyshimet se është ndarë nga partneri i saj, Travis Scott. Kjo për shkak të një postimi që ajo bëri në Instagram.

Miliarderja 22 vjeçare ka postuar një foto të sajën para pasqyrën, ku pozon në garderobën e saj. Deri këtu, çdo gjë është në rregull. Por ajo shkroi krahë fotos: “Nuk është një lojë çuno.”


Dhe më pas, mikesha e saj e ngushtë Yris Palmer komentoi: “E bërë për një lojtar.” Dhe fansat filluan të vinin në dyshim marrëdhënien mes tyre.  Ata kanë vënë re një detaj të rëndësishëm që mungon. Gjithnjë në fotot e saj të mëparshme në garderobë, vihej re korniza e fotos me Travis, që ndodhej gjithnjë mbi komodinë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu