• |
ide | kryesore

Panik në Tiranë/ “Qyteti Studenti” nën flakë (FOTO)

Lajme, Të fundit

Një banesë në zonën e “Qytetit Studenti” në kryeqytet është përfshire nga flakët, që janë përhapur me shpejtësi të favorizuara nga era e fortë.

Nga informacionet paraprake mësohet se prej zjarrit rrezikohen banesat dhe konviktet përreth.


Ndërkohë, forcat zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje për të vënë nënë kontroll situatën.

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu