• |
ide | kryesore

Shpërthejnë MEME-t në internet në pritje të vendimit të Tahirit (FOTO)

Pikante

Teksa të gjithë presin me interes vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin nuk mungojnë thumbimet dhe ironitë në internet.

Në rrjetet sociale ka pafund komente ironike për orët e gjata që u dëshën për të marrë vendimin. Më poshtë disa prej tyre. ©LAPSI.al

Image may contain: 5 people, people smiling, meme and text Image may contain: 2 people, people standing, text and outdoor

1 Comment

  1. X do jete se nuk jam mban gjyqsorit te denoj ata qe e kontrollojne. Me X dhe ai eshte i kenaqur se mbyll ceshtjen pergjithmone. Do i japin 4 vite nga te cilat do kryej 18 muaj dhe kur te dali do gezoj milionat e eurove rehat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu