• |
ide | kryesore

Alban Ramosaj pjesë e filmit “Belle de Jour”

Paparazzi, Slider

Këngëtari Alban Ramosaj, ka treguar prej kohësh se veç talentit në muzikë, i jepet shumë edhe në aktrim.

Së fundmi, ai mor pjesë në “Hostel by Anabel” të Dalina Buzit, ku vërtetoi edhe njëherë se është i lindur për t’u bërë aktor.

Talenti i tij i ka rënë në sy jo vetëm Dalinës, por edhe producentëve spanjollë!

Vetë Albani ndau me ndjekësit në Instagram një foto ku tregon se po xhiron një film të ri krah aktorëve të njohur.

Filmi ku Albani do të marrë pjesë titullohet “Belle de Jour” dhe do të jetë një remake i filmit origjinal të viteve ’60-’70.

“Me këmbë të mbarë”- shkruan Albani krahas fotos nga skena e xhirimeve, të cilat po mbahen në Barcelonë.

Filmi do të lançohet në fillim të vitit 2020

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu