• |
ide | kryesore

Dua Lipa në kopertinën e Vogue Spain (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Dua Lipa së fundi ka realizuar një fotosesion për revistën e famshme “Vogue Spanin”.


Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga ky fotosesion, ku duket mjaft tërheqëse Ajo u shpreh se është me fat që pati rastin të pozonte për “Vogue Spain”. Ndër të tjera, Dua pritet që të publikojë albumin e ri muzikorë, në të cilin do të ketë dhe disa projekte të reja.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu