• |
ide | kryesore

FOTO/ Ndizen për herë të parë dritat në “Arenën Kombëtare”

Sport

Pas shtrimit të fushës, sot në mbrëmje është testuar edhe ndriçimi në stadiumin “Arena Kombëtare” në kryeqytet. (Për momentin po i vëmë këtë emër sepse siç dihet stadiumi më i mirë në vend do të mbajë pranë një kullë dhe so të ketë një emër tregtar).


Punimet në stadium janë duke vijuar në mënyrë intensive për të qenë gati në ndeshjen e nëntorit midis Shqipërisë dhe Francës. Të shumta kanë qenë kohët e fundit komentet kundër pamjes së tribunës qendrore ku ka një zvogëlim të vendeve. ©LAPSI.al


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu