• |
ide | kryesore

U tha se është në lidhje me një femër, reagon ‘Paloma’ (FOTO)

Paparazzi, Slider

Silvia Navarro e njohur në Shqipëri si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë.

Ajo shfaqej me një vajzë të quajtur Kar Fenton dhe përkrah saj shkruante: “Kjo është Kar Fenton dhe ne duhemi”. Menjëherë pas kësaj të gjithë nisën të mendonin se vajzat ishin në një lidhje dhe kishte nga ata që e kundërshtonin. Por mesa duket kjo nuk është e vërtetë dhe lajmet i ka hedhur poshtë vetë aktorja.

Nëpërmjet një postimi në Instagram ajo ka treguar se ato janë shoqe dhe i kërkon falje vajzës në fjalë për skandalin e përhapur. “Është shoqja ime, jo e dashura ime… por e dua. Kar të kërkoj falje për skandalin. Dhe duajini të gjithë, për këtë kemi ardhur në jetë”, ka shkruar Silvia në një postim.

Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu