• |
ide | kryesore

KLP miraton të hënën listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm

Lajme, Të fundit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë mblidhet të hënën për të miratuar listën e kandidatëve për pozicionin e Prokurorit të Përgjithshëm.

Do të caktohen cilët kandidatë plotёsojnё kushtet ligjore pёr tё vazhduar mё tej garёn pas vlerёsimit paraprak.

Për të marrë pjesë në këtë mbledhje janë të ftuar edhe përfaqësues nga Ministria e Drejtësisë,EURALIUS , OPDAT si dhe vёzhgues tё tjerё tё akredituar.

4 Comments

  1. Good things will come. You’ll do other peoples work with a mediocre wage, and it’ll take a lifetime to reach that level of life mediocrity, but dont worry be happy, good things will come. Europes way of democracy. #tyranny #communism #fuckeurope #europe #europeancommission #europeanparlament #brainwash #propaganda #autocracy #oligarchy

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu