• |
ide | kryesore

Tërmet i fuqishëm në Tiranë, banorët në panik

Lajme, Të fundit

Një tërmet i fuqishëm është ndjerë minutat e fundit në Tiranë.

Lëkundjet e forta kanë zgjatur për disa sekonda.


Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar apo për dëme materiale, megjithatë banorët e frikësuar dhe në panik kanë dalë menjëherë nga banesat.

 

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu