• |
ide | kryesore

Tjetër tërmet në Tiranë, qytetarët braktisin në masë banesat (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një tjetër tërmet i fuqishëm i shkallës 5.3 ballë është ndjerë vetëm disa minuta më parë në Tiranë, ndërkohë që sipas raportimeve paraprake, lëkundjet e forta janë ndjerë në gjithë Shqipërinë.

Epiqendra e tërmetit ka qenë rreth 30 km nga kryeqyteti.

Paraprakisht nuk raportohet për të lënduar apo për dëme materiale, megjithatë, sikurse shihet nga video bashkëngjitur me poshtë, qytetarët e frikësuar dhe në panik kanë braktisur banesat.

 

 

2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu