• |
ide | kryesore

Propaganda e Veliajt me ndihmat pas tërmetit/ Përdor të njëjtat foto si të Korçës (FOTO)

Lajme, Të fundit

Pas tërmetit që goditi Tiranën dhe Durrësin, bashkitë janë angazhuar për tu ardhur në ndihmë familjeve të prekura. Ose të paktën kështu u tha në TV. Fotot e shpërndara në rrjetet sociale të kryebashkiakut Erion Veliaj, janë të njëjtat që ai publikoi për rastin e ndihmave të dërguara në Korçë pas tërmetit të rënë atje. Kjo duket qartë pasi te njëri nga kamionët shkruhet “Tirana për Korçën”.

“Dje kuptuam sa nevojë kemi të kalojmë më shumë kohë me njëri-tjetrin e të shijojmë jetën! ❤️ Tek Bashkia Tiranë kemi vendosur një pikë ndihmash për të prekurit – të lutem sill rroba dhe ushqime kur të dalësh” – shkruan Veliaj dhe publikon fotot e Korçës. ©LAPSI.al


 

5 Comments

  1. KY MASHTRUS LAVER SE DHE INSEKT NUK ESHT KU MALLDIUM KY DUHET TE ARRESTOHET PER KURTHIN GRISELD. QE I BERI SHQIPTARVE DHE NDALOJ HAPJEN E NEGOCIATAVE NE 2013. KY IMORAL I PA SKRUPELLT QE DHE DAMEN JA BENE NENA…………………….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu