• |
ide | kryesore

Tmerri tërmetit/Tiranasit dynden në rrugë

Të fundit

Pas tërmetit të fortë që ra rreth një orë më parë dhe lajmeve panikndjellëse që po qarkullojnë një masë e madhe qytetarësh të kryeqytetit janë dyndur familjarisht rrugëve. Autostrada për te Teg (pamje) ka me qindra makina te parkuara.Burime nga qeveria bejne fjale per perhapjen e nje lajmi te pavertete qe ka friksuar she panikuar qytetaret, pasi njofrimi se do te kete termet para mesnates eshte fake news, pasi termetet nuk mund te parashikohen.

3 Comments

  1. Kjo eshte mendje e semure te perhapesh lajme qe ngjallin panik. Gra me femije ne duar pleq qe nxitonin rrugve. Keta bira kurvash qe hapin te tilla lajme ne kete situate vetem burgun kan hak.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu