• |
ide | kryesore

Plagosje me armë pranë Bashkisë së Kavajës

Lajme, Të fundit

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Kavajës.

Sipas informacioneve paraprake, ngjarja është lokalizuar pranë Bashkisë së vjetër.

Mësohet se personi i plagosur është shtetasi Rexhep Tare, ndërsa ende nuk dihen shkaqet dhe personat e përfshirë në këtë ngjarje.

Ndërkohë, Policia ndodhet në  vendngjarje për të kryer zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe për identifikimin e autorit/ëve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu