• |
ide | kryesore

Nuk ndalen tërmetet, tjetër lëkundje mbrëmjen e së martës

Lajme, Të fundit

Një tjetër tërmet lëkundi qendrën e vendit mbrëmjen e së martës rreth orës 22.30. Ai ishte me magnitudë 3 në dhe epiqendra ishte 36 km në veri të Tiranës në afërsi të Laçit. Lëkundjet janë ndjerë lehtë edhe në Tiranë.

Vlen të përmendet se lëkundje ka pasur edhe gjatë ditës me magnitudë më të ulët. Nga tërmeti i së shtunës kanë shënuar mbi 400 pasgoditje. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu