• |
ide | kryesore

Tolga dhe Almeda vijnë në Kosovë me një projekt

Paparazzi, Slider

Tolga do vijë bashkë me Almedën dhe djalin e tyre Efehan. Familja do vijë të mërkurën dhe në ora 11:00 do të mbajnë në Prishtinë një konferencë për shtyp.

 Ata po sjellin një projekt shumë të madh, detajet e të cilit do të mësohen në konferencën e cila do të mbahet në Ministrinë e Kulturës. Tolga, Almeda dhe Efehani do të vizitojnë gjithashtu edhe qytetin e Prizrenit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu