• |
ide | kryesore

Sali Berisha tregon ku e kapi tërmeti: Nuk u tremba fare…

Pikante

Ish-kryeministri Sali Berisha tregoi se ku e gjeti tërmeti i fuqishëm që tronditi Shqipërinë. Në një intervistë për Syri.net, Berisha u shpreh se lëkundjet e forta e gjetën në shtëpinë e tij në katin e dytë.


“Tërmeti më zuri në shtëpi, në kat të 2-të. Për çudi nuk u tremba. Rastisi që nuk u tremba, sepse nuk e marr vesh as vetë. Po lexoja, e mbylla librin dhe dola jashtë. I dyti më gjeti jashtë,”- deklaroi ish-kryeministri.


2 Comments

  1. Nuk u tremba,po u dhjeva ne breke,pasi po te mos trembeshe rrije brenda e nuk dilje jashte,megjithate nuk ke pse trembesh se nuk bie rrufeja ne hale dhe ti ke gjynahe te medhaja per te lare,keshtuqe do te dali shpirti nga bytha o vampir…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu