• |
ide | kryesore

Arrestohet personi i dytë, i dyshuar për vdekjen e Mac Miller

Paparazzi, Slider

Sipas raportimeve të “BBC” një tjetër person është arrestuar në lidhje me vdekjen e Mac Miller.


Reperi 26 vjeçar ndërroi jetë pas një mbidoze të drogës në shtatorin e vitit të kaluar dhe deri më tani, një person është arrestuar për furnizimin me tableta të falsifikuara që përmbanin fentanyl.Tani një 36 vjeçar me emrin Ryan Reavis u arrestua nën akuzën e skemave mashtruese si dhe shitës i drogës, mbajtës i ilaçeve pa recetë dhe armë pa leje.Detajet në lidhje me marrëdhëniet e të dyshuarit me Mac nuk janë bërë publike endeLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *