• |
ide | kryesore

Libri i Demi Moore inatos Mila Kunis

Paparazzi, Slider

Demi Moore rrëfeu në librin e saj të ri se ish-bashkëshorti, Ashton Kutcher, e tradhëtoi dy herë përgjatë martesës së tyre 8-vjeçare, me Brittney Jones-in dhe Sara Leal- in, e se është ndjerë e detyruar nga ai për të kryer marrëdhënie treshe.

Kjo e ka tërbuar gruan e dytë të aktorit, Mila Kunis.Burime nga “Hollywood Life” thonë se 36 vjeçarja e urren faktin që Demi ka ndarë të gjithë sekretet e martesës me bashkëshortin e saj aktual.


Sipas website-it, Mila nuk dëshiron që me fëmijët e tyre Wyatt, 4 vjeç, dhe Dimitri, 2 vjeç, të “tallen”  nga të tjerët apo ata vetë t’a lexojnë librin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu