• |
ide | kryesore

FOTO/ E rrallë, kapet peshkaqeni dem 2 metra i gjatë në Himarë

Lajme, Të fundit

Një peshkaqen dem është kapur ditën e djeshme në Himarë.

Mësohet se peshkaqeni është i gjatë rreth 2 metra dhe peshon rreth 100 kg.


Peshkaqeni dem futet në llojin e specieve të rrezikshme që qarkullon në ujërat e kripura.

Fotot e siguruara nga Lapsi.al, që po bëjnë xhiron e rrjetti, janë shkrepur ditën e djeshme nga peshkatarët.

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu