• |
ide | kryesore

Aksident në Korçë/ Trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi (FOTO)

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me vdekje ka ndodhur pak minuta në rrugën Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Petrushë.

Nga të dhënat e para thuhet se një trajler i tonazhit të rëndë ka goditur një makinë me targa greke, ndërsa shoferi i kësaj të fundit ka ndërruar jetë.


Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu