• |
ide | kryesore

Pas lajmit të ndarjes, të gjithë ja vënë fajin Travis

Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme në media u përhap me shpejtësi lajmi se Kylie Jenner dhe Travis Scott i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Më saktë media e kanë konsideruar statusin e lidhjes së tyre si “krizë” të cilën edhe pse nuk janë më bashkë do mundohen ta tejkalojnë, pra teknikisht po i japin kohë njëri-tjetrit.


U tha se shkak për ndarjen u bënë tre arsye: mungesa e  besimit, zënkat dhe stresi! Por sipas “People” gjërat tejkalojnë akoma edhe më shumë pasi Kylie mesa duket i ka kërkuar Travis të bëjnë një fëmijë të dytë. Të shumtë janë ata që janë duke fajësuar Travis për ndarjen, duke e konsideruar Kylie-n një familjare të përkushtuar ndërsa reperin të fokusuar më shumë mbi karrierën sesa familjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu