• |
ide | kryesore

Rita Ora, protagoniste në një film

Paparazzi, Slider

Rita Ora është në bisedime për të luajtur rolin e Artful Dodger në një version të ri të filmit të Oliver Twist.


Krijuesja e hitit “Hot Right Now”, 28 vjeçe, është duke e konsideruar rolin e famshëm i cili do e bëjë atë të ngjisë shkallët e karrierës së saj si aktore. Mediat raportojne se Adele do të luajë rolin e Nanct dhe Ice Cube do të jetë bosi gangster Fagin në filmin e ri. Rita, e cila më parë ka luajtur në trilogjinë e “Fifty Shades Of Grey”, ka impresionuar me të vërtetë producentët për filmin e ardhshëm të frymëzuar nga Charles Dickens.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu