• |
ide | kryesore

Çifti Obama feston 27 vjetorin e martesës

Paparazzi, Slider

Ditën e sotme ata festojnë 27-vjetorin e martesës, po po kanë pothuajse 3 dekada pranë njëri-tjetrit dhe sigurisht që nuk mund të mos mungonte dedikimi i ish-Zonjës së Parë për bashkëshortin. Me anë të një postimi në Instagram, ku ata të dy shfaqen shumë të lumtur, Michele shkruan:


“27 vite më parë ky djali më premtoi një jetë plot me aventura. Mund të them që e ka mbajtur fjalën. Për kapitullin tonë të rradhës, si prindër fëmijësh të rritur dhe të zbuluarit se çfarë vjen më pas për ne- ndërkohë që ndjejmë magjinë e cila na bëri bashkë vite më parë. Gëzuar përvjetorin Barack!”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu