• |
ide | kryesore

Hapja e negociatave me BE? Tallje dhe ironi pafund në internet (MEME)

Pikante

“Hapja e negociatave” ka qenë togfjalëshi më i lakuar i ditëve të fundit. Qeveria thotë “u hapën” ndërsa opozita thotë “JO”.

Shqiptarët që prej vitesh dëgjojnë këtë refren ua ka mbetur veçse të shigjetojnë dhe ironizojnë në rrjetet sociale. ©LAPSI.al


 

3 Comments

  1. Kanë filluar të bëhen gjasme të zgjuar rilindasit duke njësuar dhe barazuar edvin lapangjozin me Lulin që përgjegjësi të vetme ka se thjesht duhet të ishte pak më i dhunshëm kundër këtij plehu drogaxhi,

  2. Te krahasosh Ramen me Bashen,eshte njelloj,si me barazue priftin franceskat qe ka shkrue “R’no,per me diftue”,me xhelatin e komunizmit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu