• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Lezhë, raportohet për 4 të plagosur

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Tales.

Një automjet është përplasur me një kamionçinë dhe për pasojë raportohet të kenë mbetur të plagosur 4 persona, njëri prej të cilëve është në rrezik për jetën.

Mësohet se autoambulanca ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të lënduarit transportuar drejt spitalit.

Ndërkohë, në terren ndodhen gjithashtu edhe forcat policore, për të kryer zbardhjen e plotë të rrethanave dhe të shkaqeve të aksidentit.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu