• |
ide | kryesore

Pas ndarjes, Kylie thumbon Travis (Foto)

Paparazzi, Slider

Së fundmi ylli i familjes Kardashian-Jenner ka publikuar në ‘Instastory’ disa video dhe në sfond dëgjohen këngë që mendohet se janë kunja për Travis Scott. Në video Kylie ka përdorur një efekt Instagram-i që i mbush fytyrën me simbolin e dollarit dhe këndon këngën “Stretch You Out” të Summer Walker. Kylie dhe Travis nuk janë parë bashkë që pas fotove të nxehta të “Play Boy”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu