• |
ide | kryesore

Paparacët fotografojnë Jlo pa grim (Foto)

Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez  është shfaqur ditën e djeshme e veshur në mënyrë sportive duke shijuar fundjavën pa vendosur asnjë lloj ‘makeup-i’.

Lopez kishte veshur një bluzë ‘Guess’ të zezë e cila nxirrte më në pah tiparet e saj. E kemi parë gjithmonë të kuruar dhe në gjendje thuajse perfekte, mirëpo, në fotot e publikuara ajo shfaqet shumë e lodhur dhe pa pikë grimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu