• |
ide | kryesore

Video / Higuain vendos derbin, Inter ndëshkohet në fund

Arkiva, Sport

Arma e Sarrit funksionon. Gonzalo Higuain shënon golin e dytë për Juventus duke kaluar bardhezinjtë përsëri në avantazh. Një kombinim perfect mes sulmuesve të Juventus dhe ftohtësia para portës e Pipita ndeshkon Handanovic.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu