• |
ide | kryesore

Angelina Jolie shkëlqen në promovimin për Maleficient (Foto)

Paparazzi, Slider

Ajo është duke promovuar filmin e saj të ri ‘Maleficent: Mistress Of Evil’ në një premierë mbarëbotërore.

Dhe Angelina Jolie, 44 vjeçe u kthye në punë të hënën ndërsa u drejtua në Hotel De La Ville në Romë për një fotosesion së bashku me kolegë të filmit. Angelina dukej mahnitëse e veshur në një bluzë lejla dhe një palë streçe të zeza pas trupit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu