• |
ide | kryesore

Bardhi: PD e hapur të diskutojë sistemin zgjedhor

Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshme i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi shprehet i hapur për ndryshimin e sistemit zgjedhor.

“Ne i kemi shprehur publikisht në dokumentin tonë. Jemi të hapur kur kemi thënë për reformimin e ligjit për partitë politike, reformimin e rregullave që lidhen me financimin e tyre dhe reformimin e sistemit zgjedhor. Pra janë të gjitha në një pikë. Një sistem që rezultati të pranohet dhe të mos ketë kontestime? Këtë nuk ta garanton sistemi” – tha Bardhi në studion e RTV Ora.

7 Comments

  1. Ti gei bardh,luluja mori para ruse per te financuar partine dhe nje foto me gisht me trampin kur po shkonte ne tualet,pse nuk e thote lulu kete fjale o gaz

  2. VIJINI GISHTIN KOKES. POPULLI PRET NDRYSHIME RRENJESORE NGA JU . DUAN VETEM PAK BESIM . PO VAZHDUAT ME E LAGU SE LAGU PRAPE NE OPOZITE DO RRINI .
    ÇDO NDRYSHIM QE JU BENI PER TE MIRE TE POPULLIT ESHTE NE FAVORIN TUAJ.

  3. PSE NUK E PERMENDNI ME VOTOMIN DHE NUMERIMIN ELEKTRONIK? KU VAJTI ÇADRA E 2017? MBANI KALLAM OR TE MJERE SE NDRYSHE PER NJEMIJE VJET NE OPOZITE DO JENI.

  4. Joooo , paskan vendosur te ulen te diskutojne kodin zgjedhooooor… Uuu placa une. Po pse nuk e diskutuat ju 6 vjet ne komisjonin parlamentar kete kodin zgjedhor ? Nuk moret pjese ne asnje mbledhje , megjithese parat e popullit i merrnit per ate pune. Tashi qe ju ka ngelur veza ne bythe , po kerkoni te uleni ta diskutoni kodin zgjedhor.
    Pse nuk e thoni troc NUK JU LEVERDIS TA NDRYSHONI SE DONI TE SUNDONI VETE PAS RAMES !!!!
    Palocot e mutit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu