• |
ide | kryesore

Brenda vilës luksoze të Bebe Rexha-s (FOTO)

Paparazzi, Slider

Këngëtarja me origjinë shqiptare , Bebe Rexha, në vitin 2018, bleu një shtëpi me çmim prej 2.072,000 $ në Los Angeles.

 Duke filluar që nga pjesa e oborrit, ai ka në përmbajtjen e tij një pishinë pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës dhe është i izoluar në mënyrë që të ruajë privatësinë e artistes.

 


Dhoma e ndjenjes ka një hapësirë shumë të madhe dhe e pajisur me orendi .

Përsa i përket dhomës së gjumit, ajo përmban një kënd për lexim, dy dollapë dhe një banjë (dushin me avull, vaskën etj).

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu