• |
ide | kryesore

Aksident në Shkodër, makina përplas fëmijën

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në unazën perëndimore në Shkodër. Mësohet se një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur tek ish-zukth-kashta. Ende nuk dihet gjendja e fëmijës së përplasur. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu