• |
ide | kryesore

Këto foto të Justin dhe Hailey kthehen virale

Paparazzi, Slider

Disa ditë pas martesës, Justin Bieber dhe Hailey janë ftuar që të pozojnë për kompaninë e njohur. Të dy kanë veshur koleksionin e ri të të brendshmeve Calvin Klein dhe kanë “djegur” rrjetin me imazhet e tyre. Tek cifti vihet re jo vetëm kimia e fortë që kanë me njëri-tjetrin, por edhe linjat e mira trupore. Këto imazhe e vërtetuan edhe një herë se sa të dashuruar janë Justin e Hailey.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu