• |
ide | kryesore

Miley Cyrus shtrohet në spital

Paparazzi, Slider

Miley Cyrus është shtruar në spital.

Këngëtarja dhe aktorja është duke luftuar me një sëmundje të paspecifikuar.Në një postim në mediat sociale 26-vjeçarja ftoi fansat të luteshin për të që të kishte një shëndet të plotë para eventit të bamirësisë Gorillapalooza që do mbahet në fundjavë.Gorillapalooza është një event bamirësie, ku fondet e mbledhura do shkojnë për fondin “Ellen” për speciet e rrezikuara.Shtrimi në spital i Cyrus vjen pasi njoftoi ndarjen nga bashkëshorti Liam Hemsworth dhe nga e dashura Kaitlynn Carter.
Por shoku i saj i ngushtë Cody Simpson po kujdeset që ajo të jetë në gjendje të mirë shpirtërore, ndaj i shkoi pranë me lule dhe një kitarë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu