• |
ide | kryesore

Naomi Campell: ‘Nuk jam ende gati të bëhem nënë’

Paparazzi, Slider

Naomi Campell, ka treguar së fundmi që përkundër moshës, ajo nuk është ende e gatshme të bëhet nënë.

Në një intervistë të dhënë për “WSJ”, Campell, ka folur shkurt rreth më të rejave në jetën private dhe profesionale të saj, duke shtuar se të bërit nënë nuk është njëherë prioriteti isaj.
“Naomi të ketë fëmijë, ende jo, do të shoh se çfarë më sjell universi”, ka thënë 49-vjeçarja.Ndërkohë, ajo tregoi se të qenit e beqare, nuk e ka bërë atë të ndjehet e vetmuar.
“Nuk kam kohë të mërzitem dhe nuk kam kohë të jem e vetmuar”

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu