• |
ide | kryesore

Tirana dy ditë pa drita, zonat ku do të ketë kufizim

Lajme, Të fundit

Disa zona në kryeqytet do të kenë mungesë të energjisë elektrike, dy ditët në vijim, 10 dhe 11 tetor.

Sipas OSHEE energjia elektrike do të mungojë disa orë, si pasojë e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.OSHEE


Ja zonat:

10 tetor

09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”
10:00-12:00
Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00
Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”
11 tetor
09:00 – 15:00
Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu