• |
ide | kryesore

Video/ Agnelli në vështirësi me anglishten: presidenti i Juventus sikletoset në Leaders Week

Sport, Video

Pak e ashumë një moment i tillë mund ti ndodhë kujtdo, por kur je Andrea Agnelli, presidenti i Juventus, i ECA dhe një biznesmen i fuqishëm, është pak e sikletshme. Në fakt, presidenti i Juventus e European Club Assocation, është vënë në një sprovë të vështirë me anglishten e tij në një mbledhje në Londër, kur ishte duke folur për “Leaders Week”. Numrit 1 të bardhezinjve nuk i është kujtuar një term dhe është detyruar të kërkojnë një sugjerim, por video është bërë menjëherë virale…


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu