• |
ide | kryesore

Video/ Gjermani dyfishon shifrat, shënon edhe Havertz ndaj Argjentinës

Sport, Video

Gjermania duket e pandalshme në miqësoren përballë Argjentinës, pavarësisht se Loë ka zgjedhur një formacion krejt të ri për sfidën në Dortmund. Pas golit të Gnabry është radha e Kai Havertz të shënojë golin e dytë në minutën e 21-të, pas një kundërsulmi brilant të Gjermanisë. Amerikano latinët janë tashmë në mëshirën e sulmeve gjermane dhe ende nuk duken në ritmin e ndeshjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu