• |
ide | kryesore

Zbulohet shifra/ Sa shpenzoi Justin për dasmën me Haileyn

Paparazzi, Slider

Më 30 shtator Justin dhe Hailey Bieber organizuan dasmën e tyre të dyë. Në një ceremoni madhështore, ata i thanë “po” njëri-tjetrit dhe çdo gjë dukej perfekte.Në këtë ditë të rëndësishme ata kishin pranë njerëzit e tyre më të afërt, të cilët u akomoduan për të qëndruar në një hotel luksoz në Karolinën e Jugut. Për ditën e madhe çifti duket se nuk u kursye fare dhe thuhet se ka shpenzuar 500.000 dollarë.Në çmim përfshihet gjithçka, duke filluar nga dekori madhështor dhe deri tek aksesorët e nuses. Mediat e huaja shkruajnë se vetëm vathët e saj kushtuan 123.000 dollarë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu